Konsultēties ar speciālistu
Pieslēgties
Latviski
Valūta: EUR

PUBLICĒT SLUDINĀJUMU
BEZMAKSAS

Telegram
Messenger
WhatsApp


ĀTRA UZPIRKŠANA
Zvaniet mums 24/7
VAKANCE
VAKANCE
Meklējam asistentu/aģentu nekustamo īpašumu aģentūras vadītājam.

Piedāvājam - patstāvīgu darbu nekustama īpašuma aģentūrā. Ikdienā darbs kopā ar aģentūras vadītāju, kura pieredze ir virs 15 gadi, prakses laikā apgūsi secīgu darījuma noslēgšanas prasmi, kā arī apgūsi zināšanas un izpratni Nī nozari kopumā.
Peļņa 50% no darījuma komisijas. Darbā nodrošināta reāla prakse, prakses laikā varēsi izveidot savu klientu bāzi.
Darba plānošana, koordinēšana, apmācības pārsvarā notiek attālināti. Saviem aģentiem mēs nodrošinam pilnu juridisko atbalstu, aģentiem nav par to jāuztraucas, tas palīdzēs vairāk koncentrēties uz pašu pārdošanu un komunikāciju ar cilvēkiem, noslēgt darījumus un samazināt iespēju kļūdīties.

Galvenie pienākumi:
60% no darba laika - apkopot informāciju par pārdodamajiem vai izīrējamiem nekustamajiem īpašumiem, pieprasījumu pēc tā konkrētajām kategorijām, piesaistīt jaunus klientus.
20% no darba laika - apkopot pircējus un īrēt gribētājus konkrētiem īpašumiem un iepazīstināt klientus ar tiem, konsultēt, sniegt nepieciešamo informāciju aģentūras klientiem procesu laikā.
10% no darba laika - sagatavot līgumus un citus nepieciešamos darījuma dokumentus, aizsargāt klientu intereses, glabāt darījumam nodotos dokumentus, nodrošināt datu konfidencialitāti un pilnīgu drošību.
10% no darba laika - sagatavot atskaites par visiem paveiktajiem darbiem, sagatavot par aktuālo īpašumu informācijas kopsavilkumu.

Mēs meklējam šādus cilvēkus:
Sabiedriskas personības, kuras spēj saprasties ar cilvēkiem. Pareizi sazināties ar cilvēkiem šajā darbā nozīmē daudz, tas arī atspolģuļojas darījumu kvantitātē un ienākumos.
Tos, kuriem piemīt elastīgums. Nī tirgū nemitīgi notiek dažādas izmaiņas, aģentam ir jāseko līdzi šīm situācijām, jābūt elastīgam un spējīgam rīkoties atkarībā no situācijas.
Tiekšanās pēc jaunām zināšanām, tas attiecas uz Nī vispārējo perspektīvu. Labs aģents vienmēr cenšas apgūt ko jaunu, nezināmu gan savā profesionālajā jomā, gan ārpus tās.
Protams, ka galvenā atbildība gulstas uz pašu vadītāju, kurš nodarbojas ar darījumu, taču asistentam būs jāapgūst un jāzina arī piedāvātā objekta specifika, jāsaprot konkrētā objekta īpatnības, lai vēlāk spētu kompetenti konsultētu potenciālo klientu. Diezgan atbildīgi ir arī parādīt īpašumu, ko objekta īpašnieks Mums ir uzticējis. Spēja atrast kopīgu valodu ar pilnīgi dažādiem cilvēkiem, un jāspēj pastāvēt uz savu, apspriežot darījumu.
Sapratne par mūsdienu tehnoloģijām, māka izmantot to iespējas un priekšrocības, domā analītiski, nesagādā grūtības darbs ar datoru, darbs ar dokumentiem, dažādu aplikāciju lietošana telefonā, spēja fotografēt, uzņemt video. Pozitīvas atsauksmes publiskajā telpā.

Droši sazinies ar mums Tev ērtā veidā un vietā
Cik dažādi pircēji un pārdevēji, tikpat dažādiem ir jābūt aģentiem. Katrs klients beigās atrod savu cilvēku, viens varbūt ir konservatīvāks un tāpēc viņam patīk arī līdzīgs aģents, cits – fleksiblāks, atraktīvāks. Nav viena ideālā nekustamo īpašumu specālista tēla– cik dažādi ir pircēji, īrnieki un pārdevēji, tik dažādiem jābūt arī mums.

Kandidātus lūdzam atbildēt uz jautājumiem ANKETĀ

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu  info@resales.lv

 
Visas tiesības aizsargātas Lietošanas noteikumi un privātuma politika