Konsultēties ar speciālistu
Pieslēgties
Latviski
Valūta: USD

PUBLICĒT SLUDINĀJUMU
BEZMAKSAS

Telegram
Messenger
WhatsApp


ĀTRA UZPIRKŠANA
Zvaniet mums 24/7
Papildus ērtības
Platība (m2)
Dzīvokļa vērtību kalkulators Rīgā
Jūsu dzīvokļa ātra novērtēšana Rīgā!

Lai noteiktu nekustamā īpašuma vērtību, izmantojot šo pakalpojumu, Jums ir jānorāda visus galvenos parametrus, kas ietekmē uz dzīvokļa vērtību. Gala vērtējums ir noradīts neņemot vērā mēbeles un sadzīves tehniku kura atrodas dzīvoklī.
  1. Vērtējuma kļūda var būt lielāka dārgām elitārām mājām, netipiskiem dzīvokļiem un citām nestandarta iprojektiem. Diezgan "kaprīzi" automātiskai novērtēšanai ir nestandarta plānojuma dzīvokļi vai daudzfunkcionālu plānojumu dzīvokļi (studija, mansarda, penthausa, lofts utt), jo izmaksas uz vienu kvadrātmetru dzīvokļiem var ievērojami atšķirties no vidējā cenu līmeņa.
  2. Galā vērtējumu kuru Jūs saņemat ar nekustamā īpašuma vērtēšanas kalkulatora palīdzību ir pietiekami, lai iegūtu vispārēju priekšstatu par Jūsu īpašuma vērtību. Aprēķinu dati par konkrētā dzīvokļa faktisko cenu var atšķirties atkarībā no aprēķinātajiem parametriem, kas ietekmē cenu veidošanā, piemēram, atrašanās vieta, remonta kvalitāti, infrastruktūra, mēbeles, aprīkojums utt. 
  3. Tādēļ, lai ņemtu vērā visas īpatnības konkrētajā nekustamā īpašuma objekta jums ir nepieciešams konsultēties ar speciālistu, kas palīdzēs novērtēt un noteikt dzīvokļa tirgus cenu.

Lai noteiktu precīzāku aprēķinu par dzīvokļa vai cita nekustamā īpašuma objekta vērtību, sazinieties ar mums, un mēs Jums atbildēsim 2 stundu laikā.
uzrakstiet mums

Pieprasiet informāciju par nekustamo īpašumu un saņemiet konsultāciju no speciālista.

Aipildiet formu un rakstiet mums.
Jūsu vārds *  
Kontakti *    
Ziņojums *
 
Visas tiesības aizsargātas Lietošanas noteikumi un privātuma politika