Konsultēties ar speciālistu
Pieslēgties
Latviski
Valūta: USD

PUBLICĒT SLUDINĀJUMU
BEZMAKSAS

Telegram
Messenger
WhatsApp


ĀTRA UZPIRKŠANA
Zvaniet mums 24/7
Par mums
Par mums

Realty Resales ir nekustamo īpašumu uzņēmums Latvijā, kas specializējas tālākpārdošanas īpašumu pirkšanā un pārdošanā Rīgā un tās apkārtnē. Uzņēmums nodarbojas ar dzīvokļu, māju, zemes un komerciālā nekustamā īpašuma pirkšanu un pārdošanu.

Realty Resales nekustamo īpašumu tirgū Latvijā darbojas kopš 2004. gada un tam ir daudzu gadu pieredze. Uzņēmums saviem klientiem sniedz pilnu pakalpojumu klāstu, ieskaitot darījumu juridisko atbalstu, dokumentu kārtošanu, nekustamā īpašuma vērtēšanu un konsultācijas.

Uzņēmums piedāvā arī īpašumu apsaimniekošanas un līzinga pakalpojumus. Uzņēmuma pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no īpašuma veida un darījuma sarežģītības, tāpēc par konkrētu informāciju jāvēršas uzņēmuma pārstāvjiem.

Realty Resales ir uzticams partneris tiem, kas meklē tālākpārdošanas īpašumu Latvijā. Uzņēmumam ir pozitīvas klientu atsauksmes un laba reputācija nekustamo īpašumu tirgū Latvijā.MĒRĶIS

Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot pakalpojumu kvalitāti un veidot pozitīvu nekustamā īpašuma aģenta tēlu – tas arī tiek uzskatīts par svarīgāko nosacījumu veiksmīgai uzdevumu izpildei.


MISIJA

Aktīvi piedalieties un integrējiet digitālā mārketinga zināšanas, lai veiktu ilgtermiņa ieguldījumus komerciālā, kūrorta un dzīvojamā nekustamajā īpašumā.


VIZIJA

Daudzfunkcionāla partnerība ar mājokļu īpašniekiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā.


VĒRTĪBAS

Godīgums, savstarpēja cieņa, tiekšanās pēc nākotnes perspektīvām un perfekcionisms darbā.

 
Visas tiesības aizsargātas Lietošanas noteikumi un privātuma politika