Konsultēties ar speciālistu
Pieslēgties
Latviski
Valūta: EUR

PUBLICĒT SLUDINĀJUMU
BEZMAKSAS

Telegram
Messenger
WhatsApp


ĀTRA UZPIRKŠANA
Zvaniet mums 24/7
ĀTRA IZPIRKŠANA

Ātra izpirkšana pirmkārt nozīmē ātru un uzticamu darījumu jūsu nekustama īpašuma iegādei.

Pēc praktiskās pieredzes mēs esam gatavi 2-3 dienas laikā pēc jūsu piepraījuma mūsu uzņēmumā veikt notariālo darījumu par nekustamā īpašuma pirkšanu. Ja nepieciešams, mēs varam izmaksāt daļu naudas līdzekļu vai samaksāt parādus kreditoriem, noslēdzot nekustamā īpašuma pirkšanas līgumu. Mēs arī noņemsim ķīlu, atmaksāsim hipotēku reģistrā, atbrīvosim no apgrūtinājumiem un ierobežojumiem, nodrošināsim pilnu juridisko un morālo atbalstu.

Jau šodien, sazinoties ar mūsu uzņēmumu, jūs varēsiet uzzināt iepriekšējo izpirkuma cenu jūsu nekustama īpašumam divu stundu laikā. Mūsu speciālisti var ierasties pie jums tajā pašā dienā, lai veiktu galīgo novērtējumu un piedāvātu galīgo lēmumu par jūsu nekustamā īpašuma cenu.

Mūsu darba mehānismi un pieredze ļauj mums izpirkt nekustamo īpašumu maksimāli īsā laikā. Tūlīt pēc vienošanās par cenu un galvenajiem darījuma pirkuma-pārdošanas nosacījumiem, mēs esam gatavi noslēgt avansa līgumu un veikt nepieciešamo priekšapmaksu. Pēc tam mūsu jurists pārbauda un analizē dokumentu paketi, saskaņo līgumu ar notāru un banku, kas prasa 2-3 dienas. Pēc tam mēs esam gatavi iegādāties jūsu nekustamo īpašumu, parakstīt pirkšanas-pārdošanas līgumu un veikt maksājumus.

Mēs uzņemsimies visas izmaksas saistībā ar darījuma noformēšanu.

 
Visas tiesības aizsargātas Lietošanas noteikumi un privātuma politika